Türkiye'nin Lider 3D Paspas Üreticisi

Rizline

2016 yılında Kocaeli Çayırova'da kurulmuş olan Rizline, otomotiv aksesuarları sektöründe “Kaliteli ve sağlıklı Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas üretimini yurt içinde yerli imkanlarla yapmak” ilkesiyle yola çıkmıştır. 3.000 m2 kapalı alana ve yıllık 1.200.000 kg üretim kapasitesine sahip tesisiyle Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas üreterek; hem yurt içine hem de yurt dışına Rizline markasıyla satış faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Kalıp tasarım, Ar-Ge, Geri Dönüşüm ve Baskı bölümlerinden oluşan fabrikamızda Araca Özel tasarımlarla mükemmel ve eksiksiz sonuç verecek şekilde üretim faaliyetleri sürdürülmektedir. Rizline entegre ve modern teknolojiye sahip tesisinde, uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve geri dönüştürülebilen ham maddeden ürünler üreterek sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlar.

Rizline markası ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuş Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas ürünlerimiz, araç zeminini tamamen kaplayıp; toz ve kirin paspasın havuzunda kalmasını sağlayarak döşemenin kirlenmesini engeller.

Ürünlerimiz kenarlık yüksekliği, boşluksuz tasarımı, derinliği ve kalınlığı ile kalitesini ispatlamıştır.

Peki Rizline'ı diğer paspas üreticilerinden ayıran özellikler nedir diye soracak olursak;

  • Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.
  • Kalıplarımızı kendimiz üretmekteyiz.
  • Ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilen ham maddeden imal edildiğinden çevreyi kirletmiyoruz.
  • Koku yapmayan sağlıklı ham madde kullanıyoruz.
  • Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Elbette Rizline'ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.

Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

TOP