Türkiye'nin Lider 3D Paspas Üreticisi

Rizline

2016 yılında Kocaeli Çayırova'da kurulmuş olan Rizline, otomotiv aksesuarları sektöründe “Kaliteli ve sağlıklı Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas üretimini yurt içinde yerli imkanlarla üretmek” ilkesiyle yola çıkmıştır. 11.000 m2 toplam alan, 4.000 m2 kapalı alana ve yıllık 2.500.000 kg üretim kapasitesine sahip tesisiyle Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas üreterek; hem yurt içine hem de yurt dışına Rizline markasıyla üretim ve satış faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Kalıp tasarım, Ar-Ge, Geri Dönüşüm ve Üretim bölümlerinden oluşan fabrikamızda Araca Özel tasarımlarla mükemmel ve eksiksiz sonuç verecek şekilde üretim faaliyetleri sürdürülmektedir. Rizline entegre ve modern teknolojiye sahip tesisinde, uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve geri dönüştürülebilen orijinal ham maddeden ürünler üreterek sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korur, evrensel değerlere uyar, iş sağlığını ve güvenliğini sağlamayı ön planda tutar.

Rizline markası ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuş Araca Özel 3D Bagaj Havuzu ve Araca Özel 3D Paspas ürünlerimiz, araç zeminini tamamen kaplayıp; toz, kir ve sıvıların paspasın havuzunda kalmasını sağlayarak; araç döşemesinin kirlenmesini engeller.

Ürünlerimiz kenarlık yüksekliği, boşluksuz tasarımı, derinliği ve kalınlığı ile kalitesini ispatlamıştır.

Peki Rizline'ı diğer üreticilerinden ayıran özellikler nedir;

  • Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz.
  • Kalıplarımızı kendimiz tasarlayıp, kendimiz üretiyoruz.
  • Ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilen orijinal ham maddeden imal edildiğinden çevreyi kirletmiyoruz.
  • Koku ve alerji yapmayan sağlıklı orijinal ham madde kullanıyoruz.
  • Ürünlerimizin kalitesini arttırmak için sürekli olarak disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Elbette Rizline'ı FARKLI kılan tüm özellikler bunlar değil.

Bizi daha yakından tanıdığınızda; neden "FARKLI" olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

TOP